פילינג רפואי – למי זה מתאים ? ואיך מבצעים פילינג רפואי ?

כיום ניתן למצוא סוגים שונים של פילינג, החל מפילינג קל לניקוי העור ועד לפילינג רפואי, הדרגה הגבוהה והפולשנית ביותר בתחום הפילינג. בניגוד לפילינג ביתי או פילינג כימי שטחי, רפואי מתבצע רק על ידי רופא או גורם מוסמך ולכן יש לנקוט במשני זהירות ולדעת מראש במה מדובר. הנה כל מה שרציתם לדעת על טיפול פילינג רפואי.

פילינג רפואי – למי זה מתאים ?

תהליך זה נעשה בדרך כלל בנשים וגברים מעל גיל 40, כאשר מצב העור כבר דורש טיפול מאסיבי יותר ומומלץ במקרים בהם יש בעור חטטים, צלקות אקנה קטנות, כתמי שמש, פיגמנטציה או כל נגע אחר אשר דורש פעולה חודרנית יותר כמו שמעניק טיפול זה. כמובן שניתן לעשות פילינג רפואי גם במקרים בהם אין כל נגע מיוחד בעור, במטרה להשיב לו את גמישותו ולחשוף שכבת עור בעלת מרקם עדין וחלק יותר.

כיצד מבצעים פילינג רפואי

ההליך נעשה על ידי קילוף שכבת העור הראשונה והבהרתה. מטרת הפילינג הנה לחשוף שכבת עור חדשה, בתולית, זו שמתחת לפני העור הקיים. חשוב לדעת כי פילינג רפואי הוא הנו פילינג כימי, כך שמהלך הטיפול נעשה שימוש בחומצות שונות ובחומרים כימיים שונים, אשר מטרתם להביא לקילוף העור הקיים. היות ומדובר בהליך לא פשוט ואפילו מסוכן, שנעשה על מיקום רגיש מאוד וחשוף מאוד, הליך רפואי כשמו כן הוא, מתבצע על ידי רופא וכולל במקרים רבים הרדמה ואשפוז קצר.

ממה צריך להיזהר כשחושבים לעשות פילינג רפואי

בראש ובראשונה חשוב לוודא שאנו מקבלים את כל האינפורמציה וכי העור שלנו עובר אבחון מדוקדק, אישי ומקצועי טרם ההחלטה לעשות טיפול פילינג רפואי. כמו כן, חשוב לוודא שאנו נמצאים במקום שניתן לסמוך עליו, כזה שביצע בעבר טיפולים דומים ויש לו את היכולת להתמודד עם הליך כזה מבחינת כוח אדם ומכשור.

אבחון העור חשוב מאוד בתהליך ואין לזלזל בזה, שהרי הוא אינו מומלץ לאנשים בעלי עור כהה במיוחד או למי שסובל מעור רגיש או מצולק במיוחד. כמו כן לאנשים שסובלים מחטטים או מעור מקומט ונפול במיוחד, יש אפשרויות שונות לטפל בעור ולכן חשוב לבחון את כל המשתנים ולראות האם פילינג רפואי זהו אכן הטיפול האפקטיבי והמומלץ ביותר.

רוצים לדעת כמה עולה פילינג רפואי ? היכנסו לפילינג מחירים.

כמו כל הליך רפואי או קוסמטי, ידע ובדיקה מקדימה יכולים לעשות את ההבדל באופי בחירת הטיפול וכמובן לסייע לנו לעבור טיפול פילינג רפואי בשקט נפשי.