פילינג עמוק – כל המידע בנושא טיפול פילינג עמוק לפנים

פילינג עמוק הנקרא גם פילינג כימי, מיועד לאנשים המבקשים לתקן, חדש ולהצעיר את עורם, על ידי פעולה חודרנית. כיום ניתן למצוא מספר רמות של פילינג, כאשר המאסיבי והחודרני ביותר מכולם מגיע עד שכבת האפידרמיס. הנה כל מה שצריך לדעת על טיפול פילינג עמוק, טיפולי פנים שונים, הבהרת כתמים בעור על ידי השמש ועוד.

 

פילינג עמוק מה חשוב לדעת

בראש ובראשונה מדובר בפעולה המתבצעת על ידי רופא ובדרך כלל על ידי רופא עור. כיום ניתן למצוא מספר דרגות של פילינג, כאשר ההבדל בניהם הוא בעומק החדירה והקילוף של העור וכמובן ישנם גם הבדלים בפילינג עצמו. כאשר אתם בוחרים לבצע פילינג עמוק, חשוב מאוד לבחון את הסיבות שהובילו להחלטה ולקבל ייעוץ אישי ופרטני, בהתאם לסוג הפילינג העמוק המתאים לכם. הסיבות הן לרוב הצורך לטפל בכתמי עור שבין היתר נוצרים על ידי גורמים שונים ולעתים זה תורשתי אך לעתים נוצרים ככתמי עור מהשמש הזקוקים לטיפולי פנים שונים.

 

איך עובד פילינג עמוק

השיטה היא לחדור אל עור הפנים, לעתים עד האפידרמיס, שכבת העור העמוקה ביותר ולפיכך שמו. במהלך פילינג עמוק נעשה קילוף כימי, הסרה של שכבות ותאים ראשוניים, כך שנחשף עור נקי ומתוח יותר, שעוד לא חווה את נזקי הסביבה כגון כתמי עור מהשמש. ההגעה לשכבת העור מתחת לשכבה הקיימת, מחייבת לא פעם כוויה מכוונת, על מנת להשיג תוצאות ולפיכך חשוב מאוד לבצע טיפול פילינג עמוק חודרני, רק אצל רופא עור מנוסה, בעל ניסיון בטיפולים אלו.

חשוב לדעת כי טיפול זה, בניגוד לפילינג אחר מתבצע בהרדמה כללית, כך שיש לקחת זאת בחשבון ולהיות ערוכים לכך.

פילינג עמוק

למי זה מתאים

היות ויש מספר רמות של פילינג, הטיפול מתאים ברמתו הראשונה למי שמעוניין לחדר את עור הפנים מנזקי סביבה וגיל. ריבוי קמטים, עור פנים שמוט, נפול וחסר רעננות או עור בעל פיגמנטציה. טיפול ברמת קילוף גבוהה יותר, מתאים למי שסובל מנזקי עור או כתמי עור חמורים יותר וזקוק להתערבות כימית, על מנת להשיב את עור הפנים למראה תקין. פילינג עמוק שהוא טיפול כימי עמוק יותר, למעשה ממיס את עור הפנים על ידי יצירת כוויה מכוונת שאינה מזיקה ולאחר תקופה בה העור מגורה ואדמומי, צומח עור חדש וחלק ומבהיר את כתמי העור שנוצרו, היות וטיפול פילינג עמוק הוא טיפול מאסיבי יחסית לעור הפנים, בדרך כלל עושים אותו אצל אנשים מעל גיל ארבעים שיש להם נגעים בעור כמו צלקות, חטטי אקנה, כתמי אודם או כתמים חומים משמעותיים וכל נגע אחר.

ההחלמה

החלמה מפילינג עמוק ברמת האפידרמיס לוקחת שלושה עד חמישה שבועות, פרק הזמן הנדרש לעור על מנת לחדש את עצמו. בתקופה זו חשוב מאוד להשגיח על עור הפנים ולהימנע מחשיפתו לשמש ולגירויים נוספים, כמו כן, חשוב מאוד לעקוב אחר הוראות ההחלמה של הרופא ולהעניק לעור את הטיפול המתאים לו. לאחר פילינג עמוק, חשוב מאוד להגיע לביקורות ולהיות ערים לכל כאב או שינוי מדאיג או כתמי עור חדשים – נדיר .

 

פילינג עמוק לפני ואחרי

 פילינג עמוק לפנים או לחלקי עור אחרים מתייחס לתהליך בו מוצאים כל הרעלנים והלכלוכים אשר נתפסים בין שכבות העור. הלכלוכים אשר נתקעים בין שכבות העור אינם מתנקים בעזרת סבון רגיל והצטברויות שלהם יכולות לגרום להרעה במראה העור ואף לדלקות ופצעים. בזמן פילינג עמוק משתמשים בשיטות מגוונות בכדי להיפטר לחלוטין מכל הגורמים הלא רצויים אשר נתקעו בין שכבות העור שלך במהלך שגרת היום יום ולהשאיר את העור שלך עם מראה נקי ורענן אשר יישמר לתקופה ארוכה. מעבר לשיפור הכללי של מראה העור, טיפול מקצועי של פילינג עמוק לפנים מסוגל להסיר כתמים, להסתיר כלי דם קטנים ולהאט תהליכי הזדקנות של העור בצורה פנטסטית.

ישנן מספר שיטות לביצוע פילינג עמוק לפנים, לאחר השארת פרטים בטופס אנו נקשר בינך לבין המרפאות המקצועיות הרלוונטיות אשר יספקו לך את כל הפרטים בנוגע לפילינג עמוק לכל הגוף ולפנים בפרט. בצורה זו יתאפשר לך לבצע לפילינג עמוק השוואת מחירים נוחה, מהירה ומדויקת.

 

פילינג עמוק לפני ואחרי הטיפול

פילינג עמוק יקנה לעור שלך תחושה רעננה ונקייה אשר תלווה אותך למשך תקופה לא קצרה,
עור נעים ונקי הוכח כמעלה את מצב הרוח ומשפר את ההרגשה הכללית. מעבר להיבט האישי,
תיעוד פילינג עמוק לפני ואחרי מראה כי ההליך מצעיר את העור, מהדק אותו ונותן לו ברק טבעי ובריא.
סדרת טיפולים מסוגלת להאט בצורה משמעותית את תהליכי ההזדקנות של העור ולפטור בעיות
עור גנטיות או כאלו אשר נצברו במהלך השנים. מכיוון ובמהלך הפילינג תקולף שכבת עור מת,
בחלק מן הטיפולים ייתכנו כוויות שטחיות קלות אשר תהליך הריפוי שלהן מעודד את התאים
ליצור עור חדש ומהודק יותר. ישנן מספר שיטות לפילינג עמוק השוואת מחירים גופניים של
השיטות השונות תאפשר לך לבחור את הטיפול המתאים ביותר עבורך.

אילו סוגים של פילינג עמוק קיימים

כאשר מדובר בפילינג עמוק לפנים כמובן שישנן שיטות וחומרים אשר אינם מתאימים, חשוב מאוד להתאים את שיטת הפילינג ועצמתה לאזור המטופל. לעור הפנים ישנן פחות שכבות מאשר העור בכף הרגל ולכן יש להשתמש במכשור שונה. פילינג יכול להתבצע באחת מן השיטות הבאות:

  1. פילינג טבעי המתבסס על חומרים טבעיים, חומרים אלו מזרזים תהליכיים טבעיים של הגוף ומסייעים לגוף בניקוי הלכלוך אשר נתפס בין נקבוביות העור. במרבית המקרים טיפול מסוג זה יכלול גירוד של העור בעזרת מינרליים מיוחדים.
  2. פילינג כימי הינו טיפול אשר מקלף שכבות של עור באמצעות חומצות כימיות, חומצות אלו מתוכננות כך שהן יורידו רק את שכבות העור הרצויות ויאפשרו שחרור של רעלנים ולכלוכים הנמצאים בין שכבות העור. בשיטה זו בעיקר חשוב מאוד להיעזר במרפאה מומחית, מקצועית ומוסמכת.
  3. פילינג עמוק באמצעות לייזר היא שיטה חדישה המשתמשת בלייזר ממוקד בכדי להסיר את שכבות העור העליונות כך שהעור יוכל להתחדש בצורה בריאה יותר. כמובן שההסרה של שכבות העור האלו מאפשרת את השחרור של הרעלנים והלכלוך משכבות העור שלך.
  4. שיטה נוספת של פילינג היא פילינג באמצעות יהלום, בשיטה זו מקלפים את השכבה העליונה של עור הפנים בעזרת יהלום ושואבים את העור והלכלוכים אשר הוסרו. פילינג יהלום הוא עדין והתוצאות שלו בהצערת העור הן מרשימות למדי.

המלצות גולשים על פילינג עמוק, חוות דעתם ותגובתם על הטיפול והמחיר:

ענבל שלתיאל מבאר שבע כמו כל אישה ידעתי מה הם טיפולי פילינג, אבל רק שנכנסתי לאתר גילתי שיש דבר שנקרא פילינג עמוק ולא תאמינו אני התאהבתי בהליך. בן הזוג המפרגן שלי שולח אותי כל פעם לטיפולי פילינג עמוק ואין דבר שאני יותר אוהבת מטיפולים אלו ועל כן אני ממליצה לכן לעבור אותם גם.

הדס חיימוב מחיפה עברתי טיפולי פילינג עמוק ואני רוצה להודות לצוות היקר שביצע את הטיפולים הללו. אני לא יודעת איך זה במקומות אחרים אבל שם פינקו אותי מהרגע הראשון ונתנו לי הרגשה שאני מלכה. וכך גם יצאתי יפה יותר משנכנסתי וגם ההרגשה שלי השתפרה פלאים לכן אני כה ממליצה על ההליך.

דינה ירקוני מתל אביב אני חובבת עמוקה של טיפולי קוסמטיקה אך הטיפול המועדף עלי ללא צל של ספק הוא פילינג עמוק. הפילינג שאני עוברת כל פעם אצל הצוות מחייה את עור הפנים שלי ומצעיר אותי בכמה שנים בגלל זה אני כל כך ממליצה לכן לעבור את הטיפול הזה.

מלי בן שמעון ביפו אם עוד לא עברתן טיפול פילינג עמוק אתן לא יודעות מה אתן מפספסות. טיפולי הפילינג שאני עוברת הם כמו נווה מדבר באמצע החיים והם מעניקים לי כוחות נפש אדירים. כמובן שלא מזיק גם שלאחר הטיפולים אני נראית מיליון דולר. לכן אני ממליצה לכל אישה בכל גיל לעבור טיפולי פילינג וכמה שיותר יותר טוב.

 

פילינג עמוק מחיר

המחירים המקובלים על ידי המרפאות השונות הם :
טיפול פילינג בינוני מחיר : 500 שקל ועד 1000 שקל לטיפול .
טיפול פילינג עמוק מחיר : 1300 שקל ועד 1800 שקל לטיפול .
כמו כן קיימים מספר טיפולי פנים דומים, בהם טיפול בכתמים בעור כגון :
הבהרת כתמי עור או שמש ובמחיר נע אף הוא בין 900 שקל ועד 1200 שקל.

רוצים לדעת על מחירים עבור סוגי הפילינג השונים ? פילינג מחירים

 

פילינג עמוק השוואת מחירים יעילה דרכנו

לכל שיטה ישנן שלוש רמות של עומק הפילינג, כאשר מבררים על פילינג עמוק השוואת מחירים מושכלת צריכה לכלול את
עומק הטיפול ולהתחשב בציפיות שלך מן הטיפול.

במעמד פגישת הייעוץ יתאפשר לך לראות תמונות של פילינג עמוק לפני ואחרי,
לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות המתאימות
לך בכדי שהן יתאמו לך פגישות ייעוץ ראשוניות ולא מחייבות.

השירות שלנו ללא עלות וכאמור ללא התחייבות שלכם לביצוע הליך כל שהוא.
שירות פורטל פילינג4יו נוסד ב-2007 וקיום הנו חלק מרשת אתרי
אסתטיקה וניתוחים פלסטיים הגדולה בישראל אשר מספקת לגולשיה מידע
רחב ומקצועי ברובו ומידע כללי אודות טיפולים שונים. אנו התקשרות תמידית
ובשיתוף פעולה יעיל עם מיטב המרפאות לניתוחים וטיפולים ובזכות כוח הקנייה
הגדול שאנו מייצרים אל מול המרפאות איתן אנו עובדים אנו פותחים אפשרות
אטרקטיבית לחסכון משמעותי במחיר הטיפולים השונים ובעלויות נוספות ונלוות
בהתאם לסוג הטיפול. אנו מציעים לכם להתחיל לחסוך ולהשאיר לנו את פרטיכם
וליהנות מהנחות והטבות . פרטיכם נשמרים במאגרי המידע של החברה והנם
עוברים אך ורק למרפאות בהסכם שמירת מידע מולנו המחויבים לדיסקרטיות
רפואית ומידע אישי כללי.

 

השירות ללא עלות וללא התחייבות!!