פילינג כימי – כל מה שכדאי לדעת על טיפול פילינג כימי TCA

פילינג כימי TCA – למי הוא מיועד ?

פילינג כימי TCA נועד לחדש את העור ולטפל בבעיות פיגמנטציה מסוגים שונים. לאורך השנים, יותר ויותר נשים וגם גברים, מעדיפים לעבור פילינג, על מנת לשפר את מראה העור ולפתור בעיות קוסמטיות.

ניתן לעבור את הטיפול הזה בשלוש דרגות, קל, בינוני או עמוק. לכל אחד מהם יתרונות משלו והתאמה למצב וסוג העור, כאשר ההבדל המהותי בניהם זו גובה הכווייה המכוונת ורמת קילוף העור. לפני שבוחרים איזה סוג פילינג  לבצע, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא עור ולהעריך כשורה את מצב העור ואת פגמיו.

נכון, כולנו רוצים להיראות הכי טוב שאפשר, אך טיפול פילינג חייב להתאים לתנאי העור ולכן לא מומלץ לעבור טיפול כימי TCA עמוק, לעור נטול בעיות הדורשות התערבות זו.

פילינג כימי

אבחנה ובדיקת התאמה

כשמדברים על טיפול זה – הקל, מדברים למעשה על פילינג שגורם כוויה קלה שגורם לקלוף עדין של העור, בשכבת העור העליונה בלבד. פילינג קל בכימיקלים נועד למקרים בהם רוצים לחדש ולרענן את העור, לסייע לזרימת הדם ובלוטת הלימפטית וכמובן להעלים כתמים קלים מהשמש או כתמים חומים שמופיעים לעתים מסיבות שונות.

היות וטיפול קל, נחשב לטיפול קוסמטי נפוץ ולא חודרני, כמעט ואין בו סיכונים או תופעות לוואי וגם תקופת ההחלמה קצרה יחסית, סביב השבעה ימים. כמו כן, לאחר הטיפול בדרגה קלה, יהיה ניתן לראות תוצאות מהר יותר וקרוב יותר לטיפול.

פילינג כימי בינוני

הסוג השני של הטיפול הכימי, הוא פילינג בינוני, בטיפול זה כבר נעשית חדירה עמוקה יותר אל שכבות העור, עד השכבה העליונה של האפידרמיס. בשונה מפילינג כימי קל, כימי ברמה בינונית נעשה בקליניקה, על ידי רופא עור מומחה, שהרי בפילינג כימי TCA בדרגה זו, עושים שימוש בתמיסה שיכולה להגיע עד 50% חומציות.

טיפול זה זה, מתאים בעיקר לאנשים שיש להם בעיות עור מורכבות יותר ופיגמנטציה שורשית, שאינה נמצאת הרובד הראשון של העור. גם פה, כמו בטיפול הקל, מהות הטיפול מתבססת על קילוף השכבה העליונה וחשיפת עור חדש וחלק.

לאחר טיפול בפילינג כימי בינוני, יהיה ניתן להבחין בעור רך, נקי, חלק עם פחות קמטים, כמו כן, פילינג כימי זה, מסייע לבניית הקולוגן בעור, משפר את האלסטיות והחיוניות שבו ותורם לזרימת הדם. ההחלמה מהטיפול הבינוני יכולה להיות ארוכה יותר ודורשת טיפה יותר תשומת לב לאחר הטיפול, אך תוצאותיו שוות הכול, במידה ואתם מתאימים להליך.

פילינג כימי עמוק

לאחר שני סוגי הפילינג הכימי האלה, ישנו עוד פילינג כימי אחד, פילינג כימי בדרגה עמוקה. היות וזהו פילינג הרבה פחות נפוץ והרבה יותר פולשני, עד כדי כך שלעתים הוא מהווה תחליף למתיחת פנים, העור צריך להציג בעיות ספציפיות שאינן יכולות להיפטר בדרך אחרת וכמובן להתאים מבחינת גוון וסוג העור.

בטיפול פילינג כימי עמוק נעשה שימוש בחומצה מעל 50 % ולכן הוא נעשה בחדר ניתוח, בהרדמה מלאה ובכל הכרוך בכך. ההפניה לפילינג כימי עמוק, נעשית בדרך כלל על ידי רופא ולכן חשוב מאוד להבין האם אתם צריכים את הטיפול ובמה הוא כרוך.

טיפול ייחודי לחידוש השכבות העליונות של העור!

פילינג היא שיטה צוענית שהשתרשה בספרות הרפואית הישראלית להעלמת קמטים
ואי סדרים בעור הפנים. במסגרת שיטה זו מקלפים את העור באמצעות חומרים כימיים,
כאשר ניתן לקלף את השכבה העליונה – אפידרמיס, או גם את השכבה שמתחתיה – דרמיס.
אחת השיטות לעשות זאת היא פילינג TCA: פילינג המתבסס על חומר בשם TCA,
שהם ראשי תיבות של חומצה טריכלורואצטית.
מכל שיטות פילינג כימי TCA נחשבת לחדשה באופן יחסי, אך רופאים ישראלים

רבים התמחו בה מאד, וצברו פרסטיג'ה מקצועית רבה גם ביחס לרופאי העולם.

 

מדוע צריך לקלף את עור הפנים כדי לחולל בו סדרים רצויים להעלמת קמטים?

קילוף שכבות העור העליונות מעודד ייצור קולגן, שהוא החומר האחראי על מיצוב
הסדר בעור הפנים, והחזרת עור הפנים למצב חלק ונקי. הקילוף הוא משהו שלקוחות
רבים חוששים מפניו, ובצדק, משום שזה למעשה יוצר פצע שהוא כמו פצע של כוויה:
ללא דימום אבל מאד צורב ושורף. יחד עם זאת, זה לא מגיע לרמות הסיכון של כוויה אמתית,
כמו למשל כווית תאונה מנורת הלוגן או ממלחם אלקטרוני שנחשבות לקטלניות ביותר.
מה שכן ניתן לומר בגנות שיטה זו הוא שמכל שיטות פילינג כימי TCA זו דוקטרינה חדשה
באופן יחסי, אבל רופאי מרפאות הפורטל שלנו, כמו עמיתים לא מעטים שלהם בארץ,
כבר מטפלים בה עם ניסיון רב מאד, ממש כמו בשיטות הוותיקות יותר לביצוע פילינג.

כיצד נדע בתוך מרפאות הפורטל – למי לפנות?

ראשית כל, זה המקום לציין כי בתחום כמו פילינג tca כימי מחיר כמעט שאינו מהווה ISSUE.

מחירו של השירות נגזר מלא מעט גורמים שישמחו לדבר אתכם עליכם במרפאות, אבל
אם החלטתם להישאר בפורטל ולא לעבור הלאה, עשיתם צעד חכם ביותר, משום שכל
רופא ורופאה כאן נבחנים בדקדקנות לפני שהם רשומים במאגרים שלנו.
יחד עם זאת, ישנם מספר צעדים שאתם בתור צרכנים יכולים לעשות כדי לדעת במי מתוכם לבחור: אתם יכולים לדבר אתם על התוצרים שיתקבלו לאחר פילינג TCA כימי, מה מבטיחים
לכם בכל מרפאה, האם השירות כולל גם שירות טרוםפילינג בתחום הלוגיסטיקה ועוד.
מובן שהשוואת המחירים לא מתבססת רק על המחיר גופא אלא גם על התמורה
לאגרה בכל מרפאה. ניתן גם לפנות לקופות החולים בניסיון להשיג סבסוד.
זה לא תמיד אפשרי, אבל בהחלט קיים סיכוי להשיגו.

אומרים כי טיפול בחומצות זה לא דבר כל כך בריא, הלא כן?

באופן עקרוני, חומצות מטבע הדברים מעודדות חמצון, וזה מה שעושה אותן ללא בריאות. קיימות למשל גלולות שמטרתן להשכיח כאבי גב באמצעות חומצה, והן עלולות לפתח בגופכם צרבות אם לוקחים אותן לא במינון. כאן, בטיפול פילינג TCA כימי, החמצון מתבטא בעור הפנים שלכם, אבל זה רעהכרחי. אותה תחושת חמצון דוחקת היא שמעודדת ייצור רכיב בריא ביותר לפנים שלכם בשם קולגן. הרכיב הזה הוא שאחראי על עור פנים בריא, ורענן, כך שבסופו של דבר התוצאה של פעולת החומצה היא "יין בן חומץ" ולא להיפך.

מה מובטח לנו בטיפול פילינג TCA?

עור פנים בריא ורענן, חלק כמו עור של תינוק, ללא קמטים וללא סימנים וחבורות. כן תהיה הרגשה של כוויה ברחבי עור הפנים, אך מדובר בהרגשה זמנית שהיא חלק פרוצדורלי מהטיפול. מה שבטוח, אחרי טיפול כזה, מספר ימים לאחר ביצועו, מי שייהנו מעור פנים יפה ונוצץ הם כמובן אתם.

פילינג כימי המלצות גולשינו שעברו טיפול ומביעים חוות דעת על השירות והמחיר:

ענבר פישר מאילת אם אתן רוצות טיפול פילינג מנצח הרי שזה חייב להיות פילינג כימי. מדובר בטיפול בטיחותי ביותר בעל תוצאות מצוינות שהאפקט שלו על העור הוא מדהים. אני ממליצה לכן לקרוא על הטיפול באתר ולראות היכן ניתן לבצע אותו מכיוון שהוא פשוט ישנה את החיים שלכן מן הקצה אל הקצה.

אמילי מזרחי מבאר יעקב אם כבר פילינג אז שיהיה פילינג כימי. אני מאוהבת בהליך הזה ובן הזוג שלי לא מפסיק להחמיא לי אחרי שאני מבצעת את ההליך הזה. הכול כמובן תודות גם לצוות הרפואי המצוין שמבצע את ההליך ומדהים אותי כל פעם מחדש בתוצאות המעולות שיש להליך הזה על העור שלי.

כמה עולה פילינג כימי TCA?

מחיר פילינג כימי נע בין 1000 שקלים לבין – 1400 שקלים לטיפול.
עבור סדרת טיפולים למטופל עם צורך בטיפול פילינג כימי בינוני המחיר נע בין 6000 ל-8000 שקלים.
עבור סדרת טיפולים למטופלים שצריכים פילינג כימי עמוק המחיר נע בין 9000 ל-1200 שקלים.

 

לקבלת מידע נוסף בנושא מחירים, המלצות על מנתחים, מידע לגבי תופעות לוואי ועוד, הנם מוזמנים להשאיר לנו את פרטי הקשר עמכם באמצעות טופס צור קשר באתר וצוות האתר יצור עמכם קשר בנושא זה ללא עלות וללא התחייבות !!