פילינג כימי עמוק

שימוש בחומרים בצורה חובבנית או שימוש בחומרים לא איכותיים יכול להוביל לנזקים חמורים לעור הפנים שלך ולעתים לכאלו שלא ניתן לתקן. לאלה הפונים לטיפול פילינג כימי עמוק מחיר גופני נמוך וחלק מהמרפאות מבצעות תהליכי הכנה ארוכים לעור הפנים שלך בכדי לזרז את תהליך ההחלמה. חשוב לציין כי מרפאות שונות יכולות להשתמש בחומרים כימיים שונים ולכן מומלץ להיוועץ עם מספר מרפאות ולשמוע על כל האפשרויות הזמינות עבורך.

פילינג כימי עמוק

סיכונים ותופעות לוואי של טיפול פילינג כימי עמוק

אף על פי שלפילינג כימי עמוק מחיר גופני נמוך, ישנם סיכונים הנובעים מהשימוש בחומרים הפעילים. תופעת הלוואי השכיחה ביותר מן ההליך היא התכהות או התבהרות יתר של העור עקב פגיעה בתאים היוצרים את הפיגמנט. במהלך פגישת הייעוץ הראשונית והלא מחייבת יוכל הרופא להסביר לך על הסיכונים בהליך ולקבוע, על פי המצב הבריאותי שלך ועור הפנים שלך, האם הם מסכנים אותך.

תהליך החלמה מטיפול פילינג כימי עמוק

תהליך ההחלמה מפילינג כימי עמוק אינו ארוך או מלווה בכאבים רבים. הכנת עור הפנים להליך בעזרת משחות וג'לים יכולה להקל בצורה משמעותית על תהליך ההחלמה ויש להיוועץ עם המרפאות השונות. כשבועיים לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה ובמהלך השבועיים יכולים להופיע כאבים לצד האדמומיות והתקלפות העור. על הכאבים ניתן להשתלט באמצעות משככי כאבים רגילים והנפיחות ההתחלתית צפויה להיעלם בתוך השבועיים הראשונים. האדמומיות יכולה להישאר למספר חודשים. ברובם המוחלט של המקרים, התוצאות של פילינג כימי נשמרות עד לעשר שנים.

במה בעצם מטפל פילינג כימי עמוק

פילינג כימי עמוק יכול לטפל במגוון בעיות בעור הפנים ואף לתקן נזקי עבר. כבר בפגישת הייעוץ הראשונית יוכלו להסביר לך האם פילינג כימי הוא הטיפול האידיאלי עבור הציפיות שלך מן הפנים שלך. פילינג כימי מסוגל לטפל בפצעי אקנה, עור מזדקן, נמשים, צלקות, קמטים, עור רפוי, נזקי שמש ועוד. לפילינג כימי עמוק מחיר אשר יכול להשתנות בין המרפאות השונות ויש לברר אילו הסכמים יש לקופת החולים שלך עם כל מרפאה.

לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר בשבילך, כל שעלייך לעשות הוא להחליט לקבל את הפנים שלך בחזרה, לפנות אלינו ללא כל עלות וללא התחייבות ואנו נשמח לענות על שאלותיך, לספק מידע מועיל ובהתאם לזאת לעביר את פנייתך למרפאות שמבצעות טיפולי פילינג כימי עמוק וטיפולים נוספים. כל זאת ועוד כאמור ללא עלות וללא התחייבות !