פילינג יהלום – תופעות לוואי, לפני ואחרי פילינג יהלום ומחירים

פילינג יהלום נחשב לטרנד בעולם היופי והטיפוח גם בגלל שהוא אהוד על כוכבות הוליוודיות שנראות מצוין בכל גיל.

פילינג יהלום – עליונות מעל הכל

אין ספק שעל מנת להיראות צעירה, בריאה ומושכת יותר, חשוב להשקיע בעור הפנים. החל מגיל מסוים אנו מורחות קרמים שונים על העור, קרם עיניים, קרם לילה, קרם הזנה ועוד מגוון רחב של קרמים. טיפול זה מאפשר לחדר ולרענן את העור בפעולה אחת ממוקדת שאת תוצאותיה רואים באופן מיידי. כמו כן, יחסית לטיפולי פילינג שונים, מחיר טיפול זה אינו גבוה במיוחד.

פילינג יהלום מה חשוב לדעת

אם אתן באות לבחור פילינג, חשוב מאוד להכיר את המונח פילינג יהלום. נשים אשר עברו את התהליך או אימצו את הטיפול, מעידות על תוצאות משביעות רצון, יותר מכל טיפול אחר שעברו על הפנים.

במהלך הטיפול בשיטה זו נעשה למעשה שיוף של השכבה העליונה במקביל לשאיבת תאי העור, השימוש ביהלום מאפשר להסיר תאי עור מתים ולגלות תאים חדשים וצעירים. להליך זה יתרון ברור לא רק בחידוש שכבת העור אלא גם ברמת הניקיון וביכולת של העור לקלוט ולספוג כל טיפול קוסמטי או תכשיר שימרח על הפנים, קרוב למועד הטיפול בפילינג יהלום.

בשלב זה העור הינו קרקע פורייה לקליטת לחות וויטמינים, כך שהטיפול אפקטיבי הרבה יותר. זו הסיבה שהרבה מטפלים משלבים עיסוי והחדרה של חומרים אקטיביים מתאימים, לאחר הטיפול. כמו כן, גם בפילינג יהלום ניתן לשלוט על רמת החדירה והקילוף, כך שהפילינג יתאים עצמו לסוג העור ולמצבו. טיפול זה מתבצע ב2 דרגות עיקריות, קל ובינוני, בהמשך נפרט גם בנושא המחיר.

פילינג יהלום

מתי צריך לעשות פילינג יהלום

תהליך זה מתאים לכל מי שרוצה לחדש ולרענן את עורה והוא נפוץ, כמו כל סוגי טיפולי פילינג בקרב נשים מעל גיל 40 שיש להם עור מקומט ועייף. באמצעות טיפול פילינג יהלום ניתן לראות תוצאות במראה ואחידות העור כמו כן, טיפול זה מתאים למי שיש לה פיגמנטציה בשכבה הראשונה של עור הפנים, שקיות שחורות מתחת לעיניים, כתמי שמש, צלקות אקנה קטנות או חטטי אקנה. בנוסף, פילינג יהלום מתאים גם למי שסובלת מקופרוז או שיש לה בעיה של נימי דם קטנים המופיעים בדרך כלל על האף או באזורים בהם העור עדין יותר.

ישנן נשים אשר מסתכלות על פילינג יהלום כטיפול קוסמטי שגרתי ועושות אותו אחת לתקופה, במקביל או בנוסף לפילינג חודרני יותר, במטרה להבטיח עור חלק ואחיד.

 

פילינג יהלום תופעות לוואי

בטיפול זה אין תופעות לוואי ניכרות ולרוב תופעות הלוואי די שגרתיות ומסתכמות ב: צריבה באזור וסביב האזור, מעט אנשים טענו על מעט נשירה של קילופי עור לאחר הטיפול, אדמומיות קלה. לרוב התופעות עוברות אחרי מספר ימים עד מס' שבועות ויש להישמע להוראות הרופא ולטפל בהתאם.

 

פילינג יהלום לפני ואחרי

כמו בכל טיפול ובכל ניתוח פלסטי או טיפול אסתטי ובפרט בטיפולי פנים ופילינג, יש לבקש מהרופא כבר בזמן פגישת ייעוץ תמונות של מטופלים הנראים לפני ואחרי פילינג יהלום. בנוסף כדאי ורצוי מאד בעצם לנסות ולאתר ברשת האינטרנט מידע ממטופלים שעברו את הטיפול הזה, להיות מעט אמיצים ואפילו לבקש לשוחח איתם בטלפון ולשאול כמה שאלות, בין היתר לבקש שישלחו לכם תמונות לפני ואחרי של טיפול פילינג יהלום, אולי בזכות זה גם תכירו עוד חבר/חברה 🙂 .

נושא התמונות לפני ואחרי ובכלל, מידע ממטופלים קודמים שעברו את הטיפול זה מידע יקר ערך ורצוי נסות ולהשיג את המידע הזה, לעתים מידע זה עשוי לספק לכם תשובות ממקור אמין יותר, נטול אינטרסים כלכליים ונכונות לעזור.

פילינג יהלום המלצות ותגובות גולשי פורטל פילינג4יו בנושא השירות והמחיר שקיבלו:

חיה ערן מקרית אתא אם אתן לא יודעות מה זה פילינג יהלום אני ממליצה לכן למהר ולקרוא על זה באתר. האתר הוא כל מקיף עד שהמידע בו יעזור לכן להחליט לבצע פילינג יהלום ובזה אני בטוחה. הטיפול הזה כל כך נפלא וכל כך פשוט עד שאתן תתאהבו בו וזאת הבטחה שלי.

אולגה פיטרוקין מחיפה אני כל כך אוהבת פילינג יהלום עד שהמלצתי על כך לכל החברות והמשפחה שלי והם גם התאהבו בהליך. אני רוצה להודות לצוות הרפואי הנהדר שמלווה אותי כל פעם מחדש ועושה עבודה כל כך טובה שגורמת לי להיות מאושרת ולרצות לחזור ולשוב לשם.

 

פילינג יהלום מחיר

שני דרגות עיקריות יש לטיפול פילינג זה והמחיר שונה בניהם.

מחיר – בין 450 שקל לבין – 550 שקל. (דרגה – קל)

מחיר – בין 550 שקל לבין – 750 שקל. (דרגה – בינוני)

עוד בנושא מחירים תוכלו לקרוא במאמר: פילינג מחירים.

כך או כך, חשוב מאוד לבצע פילינג  אצל אדם מוסמך שיודע איך לעבוד אתו וכמובן לשתף את המטפל בכל הליך קוסמטי או רפואי אחר שאתם עוברים או עתידים לעבור.