פילינג גוף

אנחנו שומעים הרבה על טיפולי פילינג לפנים, אך ממעטים לשמוע על פילינג גוף. במאמר הבא נפרוש לפניכם את האפשרויות שעומדות בפניכם לחידוש מראה עור הגוף, תוך הבנת היתרונות והחסרונות שבכל הליך.

מה גורם לנו לעבור טיפולי פילינג גוף ?

האקלים הים תיכוניים מבורכים מבחינות רבות, אך ההשפעות שלהם על העור הרסניות ברוב המקרים. אנשים לא מקפידים לשמור על עור גופם והתוצאות לא מאחרות לבוא. העור מתקמט, סובל מכתמי שמש ומתקלף. התאים המתים שנמצאים בשכבת העור העליונה חוסמים את העור ומונעים את חדירת חומרי הלחות לעור. טיפול פילינג גוף הוא בדיוק הטיפול הנחוץ כדי לקלף את השכבה העליונה.

 

פילינג גוף הוא פילינג שניתן לחלק אותו לשלושה: פילינג קל, בינוני ועמוק. את הפילינג הקל ניתן לבצע לבד בבית באמצעות תכשירים שאותם ניתן לרכוש בכל חנות של מוצרי טיפוח לגוף, או בספא. כאשר מדובר על עור יבש ונוטה להתקלף רצוי לבצע את הטיפול רק אחת לשבוע, כאשר מדובר על עור שומני ניתן לבצע את הטיפול בכל יום. מדובר על גרגרים (בדרך כלל מלח) בשמן, אותם משפשפים בעדינות על הגוף לפני המקלחת. היתרון של סוג פילינג זה הוא גם החיסרון שלו. ניתן לבצע אותו בבית והוא נוח וזול, אך התוצאה שלו בהתאם. הוא מתאים יותר למי שרוצה בטווח הארוך לשמור על עור בעל מראה חי ובריא.


כאשר אנחנו מדברים על פילינג גוף בינוני, אנחנו מדברים על פילינג לגוף שמתבצע באמצעות חומצות טבעיות, אותו נהוג לבצע אחת לחודש. סוג זה מתאים לכולם ואין בו סיכון, מטרתו העיקרית היא להגביר את יעילות זרימת החמצן והדם בעור, ואת תוצאותיו ניתן לראות כבר מהטיפול הראשון. כאן מדובר על פילינג גוף אותו מבצעים אצל הקוסמטיקאית או בספא, ולא אמורות להיות לו תופעות לוואי מיוחדות. אין לפילינג גוף זה חסרונות מיוחדים למעט העובדה שניתן לבצע אותו אחת לחודש בלבד.

טיפולי פילינג גוף מורכבים יותר

פילינג עמוק לגוף הוא פילינג שמתבסס בדרך כלל על תערובות של תמציות פירות וצמחים. כאן מדובר על הליך מורכב יותר ובדרך כלל מעורבים בו גם חומרים כימיים שמחייבים השגחה רפואית של קוסמטיקאית או רופא שמוסמכים לבצע את העבודה. באמצעות הפילינג העמוק ניתן להבהיר כתמים, לחדש את תאי העור, לטיפול בצלקות אקנה, בקמטים ואף בצלוליט.

מדובר על פילינג גוף אותו יש לבצע תחת פיקוח רפואי של רופא, ובמידה ונעשה שימוש בחומרים כמו פנול, הוא מחייב גם ניטור וקבלת נוזלים לווריד. כמובן שתוצאותיו של פילינג גוף עמוק משמעותיות, ובדרך כלל לאחר תקופת הקילוף, העור מתחלף ונראה צעיר וחסר כתמים וקמטים. החיסרון הגדול של הטיפול היא העובדה שלא ניתן לקבוע מי יסבול לאחר הטיפול מגוון עור צהבהב או אפרפר, ומשום כך יש כאן לקיחת סיכון גדול.

שיטה נוספת של פילינג גוף מתבצעת באמצעות שיוף שכבת העור העליונה באמצעות אבן או מברשת עדינה. פילינג זה נקרא פילינג גוף מכני ולמרות שהוא נחשב לפילינג שטחי, הוא יעיל בעידוד הצמיחה המחודשת של העור.

לסיכום נאמר שלפני כל סוג של פילינג, בין אם הוא קל ושטחי, ובין אם הוא עמוק, רצוי לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של פילינג לגוף, מול התוצאה אותה אתם מעוניינים להשיג.

קבלת מידע נוסף ומחירים היכנסו – למחירון פילינג באתר .


מתלבטים ? מעוניינים לקבל מידע נוסף, רלוונטי ומקצועי ? השאירו לנו בבקשה את הפרטים שלכם ואנו נעשה מאמץ רב לחזור אליכם בהקדם להמשך פרטים נוספים ומחירים.