פילינג בינוני – שיקום מראה העור על ידי פילינג בינוני

פילינג בינוני נועד על מנת להחזיר חיוניות לעור הפנים. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ובעיקר נשים, בוחרים לעבור טיפול פילינג בינוני על מנת לשפר ולהצעיר את העור, לטפל בפיגמנטציה קלה או בכתמי שמש.

כשאנו חושבים לעשות פילינג לפנים, יש לדעת כי ניתן לחלק אותו לשלוש רמות. פילינג שטחי, בינוני ועמוק. פילינג בינוני יהיה חודרני יותר מפילינג שטחי, אך פחות מזה העמוק.

מה חשוב לדעת על פילינג, למי זה מתאים ואיך ניתן לבצע אותו?

פילינג בינוני – איך זה עובד

פילינג עובד על כוויה מכוונת ולא מזיקה בשכבת העור הראשונה בפנים, התכשירים הנפוצים לפילינג בינוני הנם חומצה אצטית טריכלטרית, בריכוזים שנעים בין 20% ל-70%, או פנול, חומר כימי חזק בצורת נוזל, המשמש לפילינג בריכוזים נמוכים ולפילינג עמוק בריכוזים גבוהים יותר.

אם אתם בוחרים לעבור טיפול פילינג בינוני עם פנול, חשוב מאוד לוודא שאתם עוברים את הטיפול אצל אדם מוסמך, היות ומדובר בחומר שיש להתאים אותו באופן מלא לדרגת הפילינג. כמו כן, ניתן לעבור את הטיפול באמצעות לייזר.

התהליך דומה במהותו להליך פילינג עמוק אך נבדל ממנו בריכוז החומר, אגרסיביות המריחה והגעה אל שכבת האפידרמיס.

בבינוני יוצרים כוויה מכוונת בדרגה שנייה, באמצעות שימוש בחומר בריכוז מתאים ובאופן המריחה והשפשוף על העור, כתוצאה מכך העור העליון מתקלף וחושף עור נקי וחדש.

פילינג בינוני

פילינג בינוני – מה צריך לעשות לאחר הטיפול

בניגוד לפילינג עמוק, אינו כרוך באשפוז ולא נעשה בהרדמה כללית, כך שלאחר המריחה ניתן ללכת הביתה. אחרי הפילינג חשוב מאוד שלא להיחשף לשמש, לא להתאפר או למרוח קרמים שונים על הפנים, כמו כן, מומלץ לנקות את הפנים בעדינות אך ורק עם מים וסבון היפוארלגי או תכשיר אל סבון.

הליך ההחלמה אורך בין עשרה ימים לשבועיים, במהלך תקופה זו יהיה העור אדום, מגורה ומעט נפוח ולכן חשוב מאוד לעזוב אותו במנוחה ולתת לו להחלים. במהלך אותם ימים, יופיעו על העור קילופים מה שמעיד על כך שהעור מחדש את עצמו.

רוצים לדעת על מחירים עבור סוגי הפילינג השונים ? פילינג מחירים.

לאחר פילינג בינוני סביר שתראו לא במיטבכם ולכן מומלץ לקחת כמה ימי חופש, על מנת לנוח ככל שניתן, לתת לעור להירגע ולהשלים את הטיפול בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב להיות ערים לכל כאב, אי נוחות או נגע על העור, שאינו נראה לכם ואינו מתאים להסברים שקיבלתם אודות הליך ההחלמה מפילינג בינוני.

היתרון של טיפול פילינג בינוני על פני פילינג עמוק או פילינג שטחי, זה שהוא עמוק מספיק על מנת לתת תוצאות אחרי טיפול אחד או סדרת טיפולים, אך אינו מחייב הרדמה כללית והליך החלמה ארוך כמו בפילינג עמוק.

פילינג בינוני מתאים לאנשים מעל גיל ארבעים, הסובלים מנגעים שטחיים על עור הפנים או לאנשים המבקשים להיראות טוב יותר ללא ניתוח מתיחת פנים.