פילינג אנזימטי | פילינג אנזימטי עדין ויסודי

אחד הטיפולים שנשים רבות משתמשות בו לצורך ניקוי העור והצערתו הוא פילינג לסוגיו השונים. העור נשאר צעיר, נקי ורענן באמצעות התחדשות תאי העור ונשירת התאים המתים בתהליך טבעי. אך ככל שעוברות השנים והגוף מתבגר מתרחשת האטה טבעית בהתחדשות תאי העור וכתוצאה מכך העור נראה יותר מחוספס ופחות רענן וגמיש. אם נוסיף לכך את זיהום האויר, העישון, חוסר שינה, תזונה לא מאוזנת, שתייה לא מספקת של מים נראה כי העור מזדקן וצובר קמטים וכתמים. לצורך זה אנו משתמשות בפילינג בשיטות שונות שאחת הטובות שבהן היא פילינג אנזימטי.

כיצד לבחור פילינג אנזימטי

באופן כללי ישנו פילינג שטחי ופילינג עמוק. מטרתו של הפילינג השטחי הוא לעודד את קצב התחדשות העור באמצעות טיפול ביתי שוטף ולא במכון קוסמטי. התוצאה תהיה שיפור בכתמים ובקמטים ומתקבל עור חלק ונעים. לעתים הפילינג מסייע גם בטיפול בכתמי פגמנטצה, או במצבי אקנה קלים ללא דלקות. הפילינג האנזימטי עושה את פעולתו בעזרת חומצות טבעיות ואנזימים שמסייעים לחידוש העור. כדי לדעת אם הפילינג שלך איכותי הדרך הטובה ביותר היא לנסות אותו במשך חודש לפי ההוראות ולראות אם את מרוצה מהתוצאות.

אנזימים פעילים וחומצות חיוניות

הפילינג האנזימטי מורכב מאנזימים שפועלים על תאי העור המתים רק בשכבה החיצונית. כתוצאה מכך הוא אינו גורם לגירוי בעור. הטיפול בפילינג אנזימטי של החברות השונות הוא על ידי מריחה על העור, השארת הקרם על העור במשך 10 דקות ולאחר מכן שטיפתו. ישנן חברות שממליצות לעסות את הפילינג האנזימטי כדי לשפר את פעילותו. כן נמצא פילינג שמבוסס על חומצה אלפא הידרוקסית, חומצה גליקולית, או חומצה סאליצילית. כל החומצות נמצאות בריכוז נמוך ומתאימות גם למצבי אקנה קלים וגם לעור מזדקן ועייף. כן ישנן מסכות שמתיבשות על העור ולאחר הסרתן העור מתרענן, ולבסוף הפילינג הגרגרי שאותו מעסים על העור ולאחר מכן שוטפים.

חיטוי העור וניקוי

פילינג אנזימטי מכיל חומרים שונים שפועלים על העור, משילים תאי עור מתים, מחטאים ומכווצים את העור בעדינות בלי לפגוע בשומן הטבעי של העור. פילינג אנזימטי יכול להכיל חומרים פעילים טבעיים כמו תמצית פפאיה שיש לה השפעה טובה על ניקוי העור , חיטויו וטיפול בעור רגיש. כמו כן הוא יכול להכיר חומצה לקטית שמחליקה קמטים ומבהירה את העור, חומצה גליקולית וחומצה סליצילית שמסייעות גם הן להעלמת קמטוטים, הסרת תאים מתים וניקוי העור.

פילינג בשילוב אורח חיים בריא

לסיכום אנו רואים כי טיפול בפילינג בכלל ובפילינג אנזיטמי בפרט הוא אחת מהדרכים הטובות לשמור על העור, לרענן אותו ולחדש אותו בתהליך עדין כדי לקבל עור חלק ובהיר יותר. במקרים רבים הפילינג מסייע בטיפולים בכתמים על העור ואף באקנה. הפילינג יכול להתאים גם לטפול בצוואר, ידים ורגליים. אך יש לזכור כי לא מדובר בנוסחת קסם שתטפל בצלקות עמוקות או קמטים קשים. ועלינו מוטלת האחריות לסייע לעור על ידי אורח חיים תקין, תזונה מאוזנת, שתייה מרובה ואי חשיפה לשמש.

קבלת מידע נוסף ומחירים היכנסו – למחירון פילינג באתר.