פילינג כימי בינוני

את עור הפנים שלך ניתן לחלק לשלוש שכבות, העליונה, האמצעית והתחתונה. פגמים בשכבת העור התחתונה יכולים ליצור פצעים וצלקות. שכבות העור העליונות לוכדות לכלוך ורעלנים במהלך השנים כמו שהן נפגעות בעצמן מנזקי הזמן. פילינג כימי בינוני חודר את שתי השכבות העליונות, מנקה אותן ומסלק עור פגום. אף על פי שלפילינג כימי בינוני מחיר גופני נמוך, ההליך מסוגל לשפר כתמי זקנה, לטשטש ואף להעלים כתמי שמש, נמשים ושינויים בגוון העור שלך. תופעת לוואי חיובית נוספת של פילינג כימי היא ההחלקה של העור והמראה הרענן שהעור מקבל לאחר תקופת ההחלמה. תוצאות הטיפול נשמרות, במרבית המקרים, לתקופות של שנים.

פילינג כימי בינוני

כמה עולה פילינג כימי בינוני

לפילינג כימי בינוני מחיר אשר יכול להשתנות על פי מספר גורמים. מרפאות שונות מציעות טיפולים במחירים שונים ולעיתים ניתן לנצל מבצעים מיוחדים של המרפאה ובכך לקבל את הטיפול במחיר מוזל. בנוסף לכך, חלק מקופות החולים מסבסדות הליכים מסוג זה ומעניקות הנחות משמעותיות. כאשר מדובר בפילינג כימי בינוני מחיר לא צריך להיות השיקול הראשון שלך ולא מומלץ לעבור את ההליך במקומות חובבניים. שימוש לא נכון בחומרים הכימיים יכול להוביל לפגיעה חמורה בעור הפנים ולעיתים לכוויות.

סיכונים אפשריים לפילינג כימי

לפילינג כימי בינוני מחיר כלכלי ופיזי נמוך יחסית להליכים קוסמטיים אחרים וכאשר ההליך מבוצע בצורה מקצועית הסבירות לסיבוכים נמוכה. תופעות הלוואי השכיחות ביותר לפילינג כימי בינוני הן:

  • התכהות יתר של אזורים בעור הפנים, לעיתים ניתן לטפל בתופעת לוואי זו בעזרת שימוש מושכל בקרם הגנה.
  • הצטלקות של העור, הטיפול כאן נעשה על ידי רופא ולעיתים ידרוש הליכים נוספים.
  • אדמומיות, לאחר ההליך ישנה אדמומיות אשר יכולה להישאר עד למספר חודשים.
  • נפיחות, לאחר הטיפול ישנה נפיחות אשר אמורה לחלוף בתוך שבועיים מיום ההליך.

 

עכשיו זה הזמן שלך לקבל את כל המידע בנוגע לפילינג כימי, לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר לצרכים שלך. מומלץ מאוד לברר כבר בשיחת הטלפון האם החברות שלך בקופת החולים מקנה לך הנחות, מחירים מיוחדים או סבסוד של ההליך בכל מרפאה. השירות ללא עלות וללא התחייבות !